Sadekov advokaadibüroo

Alates 1. augustist 2016. a. tugevneb meie meeskond oluliselt, kui meie bürooga liitub tuntud ja tunnustatud vandeadvokaat Urmas Arumäe.


UrmasJPG

Urmas on vandeadvokaadina tegutsenud üle kahekümne aasta. Ta on varasemalt omanud ja juhtinud eesti mõistes suuri advokaadibüroosid Concordia ja Landwell. Täna lõpetab ta tegutsemist oma ühemehe advokaadibüroos Andresson Consulting Network ja liitub meie kollektiiviga kui partner.

Paljud mäletavad Urmas Arumäed kui Eesti Vabariigi justiitsministrit (1994) või kui Viimsi vallavanemat (2005-2008).

Lisaks advokaaditööle on Urmas Estonian Business Schooli äriõiguse dotsent, kus ta üliõpilaste tagasiside põhjal on kahel aastal järjest valitud parimaks õppejõuks. Ta on kirjutanud kaks populaarset äriõiguse õpikut ja menuka pereettevõtluse käsiraamatu.

Läbirääkimised koostöö alustamiseks on kestnud üle aasta. Vladimir Sadekov ise alustas oma tulevast advokaadikarjääri juristina Urmas Arumäe advokaadibüroos Concordia aastal 2002. Sellest ajast on väga head kollegiaalsed suhted säilinud. Nüüd kutsus tänulik Vladimir oma õpetaja liituma advokaadibürooga Sadekov, et arendada büroo universaalseks ja konkurentsivõimeliseks, mis keskendub oluliselt laiemale klientuurile, keda õigusteenindada nii kriminaal-, tsiviil- ja haldusõiguslike probleemide lahendamisel.
Urmas on meie kutsele vastates öelnud, et “ühemehe büroona tegutsemisel on omad eelised, aga ka puudused. Üksinda tegutsedes on muu hulgas keeruline järjest kasvava bürokraatiaga toime tulla, mistõttu oli soov oma ühemehe bürood laiendada või alternatiivina see lõpetada ja kellegi teisega liituda üsna loomulik. Advokaadibüroo Sadekov on üks esimesi, millele omistati Eesti Advokatuuri kvaliteedijuhtimise tunnistus, mis kinnitab, et büroo teenindusstandardid on kõrged ja jätkusuutlikud ning selleks olulised (juhtimis)protsessid, sh bürokraatlikud, on hästi korraldatud ja rakendatud. See sobib mulle hästi ja võimaldab keskenduda klientide õigusprobleemide lahendamisele.”

Urmas toetab ja arendab oma laialdaste teadmiste ning suurte kogemustega advokaadibüroos Sadekov tsiviilõiguse valdkonna õigusteenuseid, sh eriti ärivaldkonna osas.

Vaata veel